Privatumo politika

Ši privatumo politika taikoma tik Radijas.org klientams ir mūsų internetinių paslaugų naudotojams.
Radijas.org siekia užtikrinti, kad naudojantis mūsų paslaugomis būtų apsaugotas jūsų privatumas. Todėl turime politiką, numatančią, kaip jūsų asmens duomenys bus tvarkomi ir saugomi. Bet kokius šios privatumo politikos pakeitimus galite rasti apsilankę pas mus internete.

Kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją?

Pateikdami savo asmeninius duomenis, sutinkate, kad surinktus duomenis naudojame siekdami įvykdyti savo įsipareigojimus jums ir suteikti jums paslaugą, kurios tikėjotės. Jūsų duomenis saugosime tik tiek, kiek reikia, kad galėtume teikti paslaugas, arba tol, kol to reikalauja įstatymai. Po to jūsų asmeniniai duomenys bus ištrinti. Negalime pašalinti jūsų duomenų, kai yra teisinis saugojimo reikalavimas, pvz., buhalterinės apskaitos taisyklės, arba kai yra kitų teisinių duomenų saugojimo pagrindų, pavyzdžiui, tebesitęsiantys sutartiniai santykiai.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)

Europos ekonominėje erdvėje (EEE) rodome tik nesuasmenintus skelbimus. Šie skelbimai nėra pagrįsti jūsų ankstesniu elgesiu ir nenaudoja slapukų, skirtų skelbimams taikyti.

Kokios jūsų teisės?

Jūs turite teisę prašyti pateikti informaciją apie mūsų turimus jūsų asmens duomenis. Jei jūsų duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar nesvarbūs, galite prašyti, kad informacija būtų ištaisyta arba pašalinta. Kasmet turite teisę prašyti rašytinių dokumentų apie asmeninę informaciją, kurią apie jus turime paskyros failuose. Norėdami paprašyti šio dokumento, rašykite Radijas.org Klientų aptarnavimo tarnybai. Savo sutikimą naudoti duomenis rinkodaros tikslais (t.y. katalogų, naujienlaiškių ar pasiūlymų siuntimui) galite bet kuriuo metu atšaukti.

Kas turi priėjimą prie jūsų informacijos?

Niekada neperduodame, neparduodame ar nekeičiame jūsų duomenų trečiosioms šalims rinkodaros tikslais, nepriklausančioms Radijas.org grupei.

Kaip mes apsaugome jūsų informaciją?

Mes ėmėmės techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo, manipuliavimo, neteisėtos prieigos ir kt. Nuolat tobuliname savo saugumo priemones, atsižvelgdami į technologinę pažangą ir plėtrą. Svetainėje Radijas.org jūsų duomenis saugome šifruodami. Secure Sockets Layer (SSL) yra funkcija, užšifruojanti visą informaciją, siunčiamą tarp pirkėjo ir pardavėjo.

Slapukai

Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, kuris išsaugomas ir vėlesnių apsilankymų metu nuskaitomas iš jūsų kompiuterio ar mobiliojo įrenginio. Radijas.org naudoja slapukus, kad pagerintų ir supaprastintų jūsų lankymąsi. Mes nenaudojame slapukų, kad saugotume asmeninę informaciją arba atskleistume informaciją trečiosioms šalims.

Yra du slapukų tipai: nuolatiniai ir laikinieji (seanso slapukai). Nuolatiniai slapukai jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje saugomi kaip failas ne ilgiau kaip 12 mėnesių. Seanso slapukai išsaugomi laikinai ir dingsta uždarius naršyklės seansą. Naudojame nuolatinius slapukus, kad išsaugotume jūsų pasirinktą pradžios puslapį ir išsaugotume jūsų duomenis, jei prisijungdami pasirenkate „Prisiminti mane“.

Naudodami naršyklę galite lengvai ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar mobiliojo prietaiso. Instrukcijų, kaip tvarkyti ir ištrinti slapukus, ieškokite savo naršyklės skiltyje „Pagalba“. Galite pasirinkti išjungti slapukus arba gauti pranešimą kiekvieną kartą, kai į jūsų kompiuterį arba mobilųjį įrenginį išsiunčiamas naujas slapukas. Atminkite, kad pasirinkę išjungti slapukus, negalėsite pasinaudoti visomis mūsų funkcijomis.

Trečiųjų šalių slapukai

Naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad surinktume statistiką bendra forma analizės įrankiuose, tokiuose kaip Facebook, Google AdSense, Google Analytics, Google+ ir Twitter. Naudojami ir nuolatiniai, ir laikinieji (seanso slapukai). Nuolatiniai slapukai saugomi Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje ne ilgiau kaip 24 mėnesius.

Nuorodos

Radijas.org gali apimti nuorodas į kitas svetaines, kurioms neprižiūrime. Negalime prisiimti jokios atsakomybės už privatumo apsaugą ar šių svetainių turinį, tačiau siūlome šias nuorodas, kad lankytojams būtų lengviau rasti daugiau informacijos apie konkrečias temas.

Autorių teisės

Šios svetainės turinys yra apsaugotas autorių teisių ir priklauso Radijas.org.

Trečiųjų šalių duomenų tvarkytojai

Radijas.org naudoja tik trečiųjų šalių duomenų tvarkytojus, kurie atitinka Europos Sąjungos Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), o kiekvienam trečiosios šalies duomenų tvarkytojui galioja duomenų apdorojimo sutartys (DPA).